• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla psa

Pełny i zdrowy brzuszek, który aż prosi się o głaskanie! Jak to osiągnąć? Na początek należy postawić na dobre produkty dopasowane do wieku i rasy naszego pupila. W naszym sklepie PsiExpert.pl znajdziesz szeroki wybór artykułów suchych oraz mokrych, a także przysmaków dla swojego czworonoga.

Karma sucha i mokra dla psa

W naszej ofercie znajduje się zarówno karma dla szczeniaka, jak i nieco większych pupili, które wciąż mogą czuć się maluchami, ale jednak w przypadku diety, lepiej dopasować ją względem właściwego wieku. Możesz wybierać pomiędzy artykułami takimi jak: karma mokra i sucha dla psa, którą dopasujesz indywidualnie do swojego czworonoga – jego rasy (mała, średnia, duża) oraz oczywiście wieku (szczeniak, dorosły, senior). Jedzenie dla pupila możesz również dobrać pod względem jego aktywności. Dla czworonogów lubiących ruch mamy takie propozycje jak produkty marek Fitmin oraz Taste of the Wild. Pupile niewychodzące powinny mieć dietę mniej kaloryczną, dzięki której pomimo braku dużego ruchu utrzymają odpowiednią wagę. Marki, które wpuszczają takie produkty to m.in.: Advance oraz Fitmin.

Smakołyki dla psa

Każdy z nas lubi małe przekąski, nie inaczej jest z naszymi kochanymi czworonogami. Z myślą o nich w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodne smakołyki również dla szczeniaków: gryzaki, kostki, przekąski dentystyczne i wiele innych. Dodatek taki może być świetną nagrodą podczas treningu lub zabawy.

Serdecznie zapraszamy czworonogów i oczywiście ich wspaniałych właścicieli na pyszne, dla słodkiego pyszczka,

zakupy!

 

 

image

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny